UA
RU
EN
Пошук

Про компанію

ТОВ «АВТОР» є одним з провідних розробників продуктів і рішень в області криптографічного захисту інформації (КЗІ), в тому числі і з використанням електронного цифрового підпису. Продукти компанії мають позитивні експертні висновки Державної служби спеціального зв'язку і захисту інформації Україні.

ТОВ «АВТОР» об'єднує висококваліфікованих фахівців в області інформаційної безпеки, які протягом 20 останніх років займаються розробкою і впровадженням апаратно-програмних засобів криптографічного захисту.

Працюючи в інтелектуальній сфері бізнесу, компанія «АВТОР» базує принципи своєї роботи на взаємній довірі і надійно супроводжує бізнес своїх клієнтів.

Компанія «АВТОР» створює і впроваджує надійні комплексні рішення на основі смарт-карт технологій «УкрКОС®», пред'являючи жорсткі вимоги до системи захисту корпоративної інформаційної системи (КІС) сучасної компанії, основними з яких є комплексність, інтегрованість, адекватність фінансових витрат, легітимність, керованість, масштабованість і стійкість до відмов.

Всі рішення, розроблені фахівцями компанії «АВТОР», базуються на застосуванні захищених носіїв ключової інформації (НКІ) — смарт-карт і електронних ключів безпеки, повнофункціональна і надійна робота яких неможлива без операційної системи «УкрКОС®». Це єдина в Україні повна карткова операційна система, яка управляє передачею даних, розподілом пам'яті та обробкою інформації; забезпечує безпечне функціонування всіх додатків операційної системи.

Основні напрями діяльності компанії «АВТОР»:

  • Смарт-карт технології, включаючи розробку власної файлової операційної системи «УкрКОС®» і карткових додатків.
  • Створення комплексних систем інформаційної безпеки для корпоративних і державних клієнтів.
  • Рішення по забезпеченню систем захищеного електронного документообігу на основі використання смарт-карт технологій і електронного цифрового підпису (ЕЦП).
  • Розробка програмно-апаратного забезпечення Центру сертифікації ключів (довірчих центрів) для інфраструктури відкритих ключів (PKI).
  • Системи управління доступом до інформаційних ресурсів.
  • Пристрої для інфраструктури PKI.
  • Захист телекомунікаційних систем.
  • Розробка технологій для платіжних систем, у тому числі – для Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

На початку 90-х років, при безпосередній участі фахівців компанії «АВТОР», були розроблені модулі захисту для міжбанківської Системи Електронних Платежів (СЕП) та НСМЕП.

За замовленням Національного Банку України, фахівцями компанії розроблена операційна система для смарт-карт «УкрКОС®», модулі безпеки платіжних терміналів і фінансові додатки НСМЕП.

В українських комерційних банках застосовуються апаратні продукти і НКІ «УкрКОС®» компанії «АВТОР» для підпису банківських електронних документів, авторизації користувачів в мережі, доступу до об'єктів і інформаційних ресурсів.

Всього в Україні працює більше 10 млн. НКІ «УкрКОС®», демонструючи високі показники надійності і безпеки в експлуатації.

Компанія «АВТОР» співпрацює з лідируючими зарубіжними партнерами: Infineon Technologies (Німеччина), Texas Instruments Incorporated (США), NXP (Philips), STM, Novell Inc тощо.

ТОВ «АВТОР» є ліцензіатом Державної служби спеціального зв'язку і захисту інформації України і має сертифікати, експертні висновки на засоби криптографічного захисту інформації.

Повернутися до початку