АВТОР - системи інформаційної безпеки  
Українська Русский English
Пряма лінія:    (044) 538-00-89
Техпідтримка: (044) 538-11-14
ГоловнаТехнології › Технології захисту телекомунікаційних мереж (IP)

Технології захисту телекомунікаційних мереж (IP)

Рішення задачі створення єдиного інформаційного простору для передачі і обробки даних привело до створення єдиної телекомунікаційної  інфраструктури. Її використання дозволило дістати доступ до інформації найбільших  баз даних всього світу, оперативно виконувати складні розрахунки, швидко обмінюватися інформацією з іншими респондентами мережі незалежно від відстані і країни мешкання. Проте такі системи спричинили ряд проблем, одна з яких - безпека обробки і передачі даних. Особливо незахищеними виявилися дані, які передаються в глобальних телекомунікаційних мережах.

Для вирішення даної проблеми, компанія «АВТОР» розробила ряд апаратно-програмних і програмних засобів, для забезпечення захисту IP-трафіка, який передається в телекомунікаційних мережах. Дані розробки входять в склад системи засобів CryptoIP.

Системf засобів CryptoIP – це комплекс апаратних і програмних засобів, що забезпечують побудову систем захисту IP-трафіка по ідеології IPSec (RFC 2401) і в повній відповідності із законами України.

Система засобів CRYPTOIP є необхідним і достатнім набором засобів, для побудови віртуальних конфіденційних мереж (VPN) поверх будь-яких (але зв'язних) IPv4-мереж. Інформація в рамках VPN передається в тунельному режимі, коли оригінальні IP-пакети,  шифрують ся цілком і інкапсулюються в нові пакети, які і передаються між вузлами (IP-шифраторами) захищеної мережі.

Передача інформації в VPN, утворених засобами системи CRYPTOIP забезпечує:

  • конфіденційність і цілісність даних;
  • авторизацію джерела даних;
  • захист від аналізу трафіку;
  • заховання топології мережі, що захищається.

Основними елементами даної системи є IP-шифратори: CryptoIP-448, CryptoIP-428 и 448D/DO.

 
Клієнтам Державної Казначейської служби України
Користувачам Єдиних та Державних реєстрів
Сервісів АЦСК «Україна»
Комп'ютерної програми «M.E.Doc»
Завантажити
Новини компанії
© 2002-2021 ТОВ АВТОР Наша адреса:
вул. Смоленська, 31-33
Київ, 03057, Україна
Пряма лінія: +380 44 538-00-89
Техпідтримка: +380 44 538-11-14