АВТОР - системи інформаційної безпеки  
Українська Русский English
Пряма лінія:    (044) 538-00-89
Техпідтримка: (044) 538-11-14
ГоловнаТехнології › Смарт-карт технології

Смарт-карт технології

Смарт-карти з'явилися більше двох десятиліть тому і використовувалися для оплати телефонних переговорів і транспортних витрат. Останнім часом сфера застосування смарт-карт стала значно ширша, в основному завдяки використанню мікропроцесорів. Наприклад, в деяких країнах смарт-карти використовуються як засоби ідентифікації в самих різних сферах, від перевірки стану здоров'я і страхування до виплат пенсій.

Останнім досягненням смарт-карт технології стало її використання в Інтернет-додатках, головним чином пов'язане з системами електронних платежів і питаннями безпеки. Застосування смарт-карт відкриває нові перспективи, які неминуче переростають в економію засобів і можливість створення безпечної інформаційної магістралі.

Смарт-карти забезпечують захищений запис і зберігання особистої інформації, стани електронного рахунку, фінансових транзакцій, паролів доступу і даних для авторизації, шифрування і розшифрування даних, а також постановки і перевірки електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Найбільш поширені мікропроцесорні карти, що є міні-комп'ютером, який включає процесор, постійний і оперативний запам’ятовуючі пристрої, файлову операційну систему здатну працювати з різними додатками.

На сьогоднішній день, компанія «АВТОР» пропонує декілька видів смарт-карт (носіїв ключової інформації, далі - НКІ). Дані смарт-карти (НКІ) можна розділити за способом обміну з пристроєм для  зчитування  на:

  • Смарт-карти CryptoCard-337.
  • Електронні USB-ключі SecureToken-337 (USB-інтерфейс).
  • MicroSD карти з вбудованим смарт-чипом.

Програмну основу всіх носіїв ключової інформації складає операційна система «УкрКОС®»,яка розроблена висококваліфікованими фахівцями ТОВ «АВТОР».

Функціональність смарт-карти CryptoCard-337 з USB карт-рідером аналогічна функціональності електронного USB-ключа SecureToken-337, відмінність полягає лише у формфакторі.

Для сполучення смарт-карт CryptoCard-337 з комп'ютером використовуються наступні карт-рідери виробництва компанії «АВТОР»:

Приклади успішної інтеграції НКІ компанії «АВТОР» наведені на схемі нижче.

Смарт-карт технології
 
Клієнтам Державної Казначейської служби України
Користувачам Єдиних та Державних реєстрів
Сервісів АЦСК «Україна»
Комп'ютерної програми «M.E.Doc»
Завантажити
Новини компанії
© 2002-2021 ТОВ АВТОР Наша адреса:
вул. Смоленська, 31-33
Київ, 03057, Україна
Пряма лінія: +380 44 538-00-89
Техпідтримка: +380 44 538-11-14