АВТОР - системи інформаційної безпеки  
Українська Русский English
Пряма лінія:    (044) 538-00-89
Техпідтримка: (044) 538-11-14
ГоловнаТехнології › Інформаційна безпека корпоративних систем

Інформаційна безпека корпоративних систем

Сучасна корпоративна система є складною розподіленою комп'ютерною мережею, яка здійснює автоматизовану обробку інформації, пов'язану з бізнес-процесами компанії, і використовує для цього найсучасніші інформаційні, комп'ютерні, мережеві, програмні, мультимедійні і комунікаційні технології.

Основними загрозами безпеці при використанні корпоративних систем є як зовнішні, так і внутрішні атаки, направлені на порушення доступності, цілісності і конфіденційності інформаційних ресурсів.

Інформаційна безпека забезпечується використанням взаємозв'язаних захисних механізмів, що дозволяє істотно зменшити вірогідність реалізації основних загроз безпеці.

Компанія «АВТОР» пропонує комплексні технологічні рішення для забезпечення інформаційної безпеки корпоративних систем на базі сертифікованих в Україні програмних і апаратних засобів, серед яких:

 • Програмно-технічний комплекс Центр сертифікації ключів CryptoKDC®, який надає повний комплекс послуг для створення систем правового захищеного електронного документообігу з використанням ЕЦП; систем двофакторної авторизації користувачів; забезпечення захисту мовних каналів зв'язку і каналів передачі даних і ін. ЦСК CryptoKDC® має стандартні відкриті для інтеграції інтерфейси. Склад програмно-технічного комплексу ЦСК CryptoKDC® дозволяє провести його подальшу реєстрацію і акредитацію.
 • Носії ключової інформації: електронні USB-ключі SecureToken-337 і смарт-карти CryptoCard-337, які виготовляються на базі смарт-чипів компанії NXP Semiconductors P5CC037. Даний смарт-чип сертифікований виготовлювачем на відповідність СС EAL 5+. На сьогодні в Україні в різних проектах (ЕЦП, двофакторна авторизація, шифрування, платіжні тощо) працює більше 4 млн. смарт-карт з ОС «УкрКОС®».
 • Засіб ЕЦП CryptoLibV2 забезпечує можливість інтеграції ЦСК з операційними системами, прикладними програмними комплексами замовника і носіями ключової інформації з використанням інтерфейсів Windows CRYPTOAPI, PKCS#11, Java Cryptography Architecture (JCA).
 • Модулі безпеки серії CryptoLine, які використовуються для безпечного зберігання ключів ЦСК (і його додаткових служб), а також виконання на апаратному рівні основних криптографічних функцій (генерування власних ключів, накладення і перевірку ЕЦП і тому подібне).
 • Бібліотека криптографічних перетворень CryptoLib®, призначена для формування і перевірки ЕЦП, захисту конфіденційної інформації, збереження її цілісності і автентичності в різних системах обробки даних.
 • Програма шифрування і підпису електронних документів і листів CryptoSign.
 • Система управління доступом до інформаційних ресурсів, до складу якої входить:
  • Система однократної авторизації користувачів CryptoSSO
  • Система адміністрування Сrypto Control Center
  • Система шифрування дисків СryptoGuard
 • Система захисту від втрати даних (DLP) DeviceLock що забезпечує високий рівень запобігання інформаційним втратам при мінімальних витратах на придбання і обслуговування комплексу.
 
Клієнтам Державної Казначейської служби України
Користувачам Єдиних та Державних реєстрів
Сервісів АЦСК «Україна»
Комп'ютерної програми «M.E.Doc»
Завантажити
Новини компанії
© 2002-2021 ТОВ АВТОР Наша адреса:
вул. Смоленська, 31-33
Київ, 03057, Україна
Пряма лінія: +380 44 538-00-89
Техпідтримка: +380 44 538-11-14