АВТОР - системи інформаційної безпеки  
Українська Русский English
Пряма лінія:    (044) 538-00-89
Техпідтримка: (044) 538-11-14
ГоловнаРішення › Система захищеного оперативного зв'язку

Система захищеного оперативного зв'язку

Система захищеного оперативного зв'язку заснована на використанні цифрових технологій і забезпечує безпечну передачу інформації по аналогових каналах зв'язку.

Система створює надійний захист переговорів між:

  • кореспондентами корпоративних телефонних мереж і мереж загального користування;
  • кореспондентами напівдуплексних конвенціональних і транкинговых радіомереж;
  • кореспондентами рухливого радіотелефонного зв'язку.

Система забезпечує повну зв'язність між абонентами захищеної мережі, при цьому телефонна мережа використовується як для зв'язку з абонентами, так і для транспортування  інформаційних потоків між радіомережами конвенціональною, транкинговою і радіотелефонного зв'язку.

При модернізації захищеної системи оперативного зв'язку існуючі мережі радіо, радіотелефонного і дротяного (телефонного) зв'язку оснащуються засобами захисту інформації і засобами комплексування мереж (шлюзами). Елементи типової структури системи захищеного оперативного зв'язку показані на рисунку.

Система защищенной оперативной связи

До засобів захисту інформації відносяться:

  1. Модулі захисту для підключення до цифрових і аналогових телефонних апаратів.
  2. Вбудовані модулі захисту інформації, призначені для установки у відсіки опціональних модулів напівдуплексних радіостанцій.
  3. Окремі модулі захисту для підключення до напівдуплексних радіостанцій і мобільних радіотелефонних терміналів.
  4. Шлюзи для ретрансляції інформації між мережами різної фізичної природи.

Пристрої захисту фіксованого зв'язку призначені для роботи і з цифровими і з аналоговими телефонними апаратами. Пристрої обох типів  забезпечують роботу в дуплексному і напівдуплексному режимах. Пристрої  мають USB-порт за допомогою якого встановлюється захищений канал передачі даних  між кореспондентами.

Засоби забезпечення захищеного радіотелефонного зв'язку призначені для установки в мобільних об'єктах і можуть оснащуватися пристроями захисту, що працюють в дуплексному і напівдуплексному режимах (наприклад, VDCrypt-740). При цьому дуплексний режим використовується для забезпечення захищених переговорів з іншими абонентами радіотелефонної мережі або з абонентами дротяного (аналогового або цифрового) телефонного зв'язку. Пристрої утворюють канал передачі даних.

Засоби захищеного зв'язку із зовнішніми модулями захисту призначені для підключення до  таких УКВ-напівдуплексних радіостанцій,  що носяться   або возяться. Дані засоби можуть бути наділені повноваженнями адміністратора, тому з їх допомогою зручно здійснювати оперативне управління мережею. Використання зовнішніх модулів захисту доцільне також на мобільних об'єктах (у тому числі на бронеоб'єктах) спільно з радіостанціями, що возяться.

Засоби захищеного зв'язку із вбудованими модулями захисту забезпечують максимальну зручність у використанні. Вони створюються на базі носимихУКВ-радіостанцій, з установкою модулів захисту у відсік для опціональних модулів (ЛИБІДЬ-АДК). Рекомендуються для оснащення оперативних груп, піших груп охорони і спостереження, нерухомих і пересувних постів.

Засоби комплексування (VDGate-701) призначені для сполучення напівдуплексних конвенціональних радіо і телефонних мереж і забезпечують переговори між абонентами конвенціональних радіомереж і рештою абонентів системи захищеного оперативного зв'язку.

 
Клієнтам Державної Казначейської служби України
Користувачам Єдиних та Державних реєстрів
Сервісів АЦСК «Україна»
Комп'ютерної програми «M.E.Doc»
Завантажити
Новини компанії
© 2002-2021 ТОВ АВТОР Наша адреса:
вул. Смоленська, 31-33
Київ, 03057, Україна
Пряма лінія: +380 44 538-00-89
Техпідтримка: +380 44 538-11-14