АВТОР - системи інформаційної безпеки  
Українська Русский English
Пряма лінія:    (044) 538-00-89
Техпідтримка: (044) 538-11-14
ГоловнаРішення › Системи двофакторної авторизації

Системи двофакторної авторизації

Компанія «АВТОР» представляє Вашій увазі комплексне рішення, на базі апаратно-програмних засобів криптографічного захисту інформації (КЗІ), призначене для підвищення рівня безпеки інформаційної системи підприємства.

Підвищення рівня безпеки забезпечується обов'язковим введенням логіна і пароля, а також наявністю носія ключової інформації (НКІ), який підключається до комп'ютера. В разі відсутності НКІ користувач не отримає доступ до комп'ютера, навіть при коректному введенні логіна і пароля.

Розроблене рішення складається з програмного забезпечення CryptoLib v.2.0 та апаратної складової, яка надається в двох варіантах (на вибір):

Програмне забезпечення CryptoLib v.2.0 реалізує взаємодію між НКІ і операційною системою Microsoft Windows, а також різними прикладними програмами, за допомогою стандартних, криптографічних інтерфейсів: Microsoft CRYPTOAPI, PKCS#11.

Функціональні можливості

 • Двофакторна авторизація в операційній системі Microsoft Windows;
 • Підтримка всіх стандартних політик входу в ОС по смарт-картці;
 • Використання декількох сертифікатів на одному НКІ, а також використання декількох НКІ  для одного комп'ютера;
 • Формування електронного цифрового підпису і його перевірки в програмах Microsoft Outlook, Microsoft Word і Adobe Acrobat;
 • Організація запитів і видача сертифікатів Центру сертифікації ключів Microsoft Windows;
 • Підтримка роботи з Active Directory;
 • Шифрування дисків за допомогою ПЗ BitLocker Drive Encryption.

Переваги

 • Високий рівень захисту персональних даних, який забезпечується власною операційною системою «УкрКОС®»;
 • В даний час в банківській сфері України, у тому числі і в Національній системі масових електронних платежів, експлуатується більше 4 млн. НКІ компанії «АВТОР», при цьому за 10 років експлуатації не зафіксовано жодного випадку шахрайства;
 • Підтримка національних і міжнародних криптографічних стандартів (ДСТУ-4145:2002, ГОСТ-34.311, ДСТУ ГОСТ 28147:2009, RSA);
 • Відповідність міжнародному рівню безпеки СС EAL5+ (Common Criteria Evaluation Assurance);
 • Підтримка інфраструктур відкритих ключів (PKI);
 • Підтримка різних ОС: Windows XP, Windows 7, Windows Server 2008.
 • Багатофункціональність (розроблені засоби КЗІ можуть використовуватися для роботи з наступним програмним забезпеченням (ПЗ): Microsoft Outlook, Microsoft Word, PGP 9.0, Adobe Acrobat 7.0, Mozilla Firefox 3.5, Internet Explorer, Open VPN 1.4, Lotus, GnuPG/OpenPGP, TrueCrypt, Mozilla Thunderbird, TheBat!, SeaMonkey, а також з іншим ПЗ сумісним із стандартними криптографічними інтерфейсами).

На сьогоднішній день, описане вище, рішення є унікальним для України, і відсутнє в пропозиціях конкуруючих компаній. Усі засоби комплексу, що відповідають за реалізацію функціонала КЗІ, мають необхідні експертні висновки Державної служби спеціальному зв'язку і захисту інформації України (ДССЗЗІ України). Це дозволяє використовувати комплексне рішення компанії «АВТОР» в державних і комерційних організаціях для обробки інформації з обмеженим доступом.

 
Клієнтам Державної Казначейської служби України
Користувачам Єдиних та Державних реєстрів
Сервісів АЦСК «Україна»
Комп'ютерної програми «M.E.Doc»
Завантажити
Новини компанії
© 2002-2021 ТОВ АВТОР Наша адреса:
вул. Смоленська, 31-33
Київ, 03057, Україна
Пряма лінія: +380 44 538-00-89
Техпідтримка: +380 44 538-11-14