АВТОР - системи інформаційної безпеки  
Українська Русский English
Пряма лінія:    (044) 538-00-89
Техпідтримка: (044) 538-11-14
ГоловнаПро компанію › Історія компанії

Історія компанії

Товариство з обмеженою відповідальністю «АВТОР» є одним з провідних розробників продуктів і рішень в області криптографічного захисту інформації (КЗІ), в тому числі і з використанням електронного цифрового підпису. Продукті компанії мають позитивні експертні висновки Державної служби спеціального зв'язку і захисту інформації Україні.

Працюючи в інтелектуальній сфері бізнесу, компанія «АВТОР» базує принципи своєї роботи на взаємній довірі і надійно супроводжує бізнес своїх клієнтів.

ТОВ «АВТОР» об'єднує висококваліфікованих фахівців в області інформаційної безпеки, які протягом 20 останніх років займаються розробкою і впровадженням апаратно-програмних засобів криптографічного захисту.

Компанія «АВТОР» створює і упроваджує надійні комплексні рішення на основі смарт-карт технологій «УкрКОС®»,  пред'являючи жорсткі вимоги до системи захисту корпоративної інформаційної системи (КІС) сучасної компанії, основними з яких є комплексність інтегрованість, адекватність фінансовим витратам, легітимність, керованість, масштабованість і стійка до відмов.

Всі рішення, розроблені фахівцями компанії «АВТОР», базуються на застосуванні захищених носіїв ключової інформації (НКІ) — смарт-карт «УкрКОС®» і електронних ключів безпеки «УкрКОС®», повнофункціональна і надійна робота яких неможлива без операційної системи «УкрКОС®». Це єдина у Україні повна карткова операційна система, яка управляє передачею даних, розподілом пам'яті  і обробкою інформації; забезпечує безпечне функціонування всіх додатків операційної системи.

Основні напрями діяльності компанії «АВТОР»:

  • Смарт-карт технології, включаючи розробку власної файлової операційної системи «УкрКОС®» і карткових додатків.
  • Створення комплексних систем інформаційної безпеки для корпоративних і державних клієнтів.
  • Рішення по забезпеченню систем захищеного електронного документообігу на основі використання смарт-карт технологій і електронного цифрового підпису (ЕЦП).
  • Розробка програмно-апаратного забезпечення Центру сертифікації ключів (довірчих центрів) для інфраструктури відкритих ключів (PKI).
  • Системи управління доступом до інформаційних ресурсів.
  • Пристрої для інфраструктури PKI.
  • Захист телекомунікаційних систем.
  • Розробка технологій для платіжних систем, у тому числі – для Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

На початку 90-х років, при безпосередній участі фахівців компанії «АВТОР», були розроблені модулі захисту для міжбанківської Системи Електронних Платежів (СЕП), які експлуатуються в НСМЕП.

За замовленням Національного Банку України, фахівцями компанії розроблена операційна система для смарт-карт «УкрКОС®», модулі безпеки платіжних терміналів і фінансові додатки НСМЕП.

В українських комерційних банках застосовуються апаратні продукти і смарт-карти «УкрКОС®» компанії «АВТОР» для підпису банківських електронних документів, авторизації користувачів в мережі, доступу до об'єктів і інформаційних ресурсів.

Всього в Україні працює більше 3 млн. смарт-карт «УкрКОС®», демонструючи високі показники надійності і безпеки в експлуатації.

Компанія «АВТОР» співробітничає з лідируючими зарубіжними партнерами: Infineon Technologies (Німеччина), Texas Instruments Incorporated (США), NXP (Philips), STM, Novell Inc.

ТОВ «АВТОР» є ліцензіатом Державної служби спеціальному зв'язку і захисту інформації України і має сертифікати, експертні висновки на засоби криптографічного захисту інформації.

 
Клієнтам Державної Казначейської служби України
Користувачам Єдиних та Державних реєстрів
Сервісів АЦСК «Україна»
Комп'ютерної програми «M.E.Doc»
Завантажити
Новини компанії
© 2002-2021 ТОВ АВТОР Наша адреса:
вул. Смоленська, 31-33
Київ, 03057, Україна
Пряма лінія: +380 44 538-00-89
Техпідтримка: +380 44 538-11-14