АВТОР - системи інформаційної безпеки  
Українська Русский English
Пряма лінія:    (044) 538-00-89
Техпідтримка: (044) 538-11-14
ГоловнаАпаратні продукти › Носії ключової інформації › ПлатиМО-SD

ПлатиМО-SD

microSD со встроенным смарт-чипомПлатиМО-SD – це спеціальна флеш-пам'ять у форматі microSD зі вбудованим смарт-чипом. Смарт-чип призначений для виконання фінансових операцій і володіє такими ж властивостями, як і платіжна смарт-картка. ПлатиМО-SD проходить всі стандартні процедури банківської ініціалізації, і є повноцінною платіжною карткою НСМЕП.

Користувач ПлатиМО-SD має можливість:

  • Безпечно оплачувати товари і послуги через Інтернет з персонального комп'ютера аналогічно платежам, які виконуються в Інтернет з використанням звичайних платіжних смарт-карток НСМЕП. При цьому замість рідера смарт-карток, користувачеві необхідний стандартний рідер карт microSD (у багатьох моделей ноутбуків такі рідери вбудовуються виготовлювачами). На комп'ютері користувача повинно бути встановлено стандартне програмне забезпечення клієнтської частини Інтернет терміналу ПЛАТИМО-ІТ.
    Працює в ОС: Windows 2000, XP, XPx64, 2003, 2003x64, Windows 7, Windows 7x64.
  • Безпечно оплачувати товари і послуги з мобільного телефону на тих Web-сайтах, що приймають до оплати карти НСМЕП через систему ПЛАТИМО!, незалежно від мобільного оператора і типу мережі, що використовується (2G, 3G, 4G, Wi-Fi). Платити можна за допомогою спеціального програмного забезпечення (поставляється разом з картою).
  • Використовувати як звичайну флеш-пам'ять

Переваги ПлатиМО-SD:

  • Має  таку ж захищеність і безпеку при проведенні операцій, як і платіжна смарт-карта НСМЕП (за час роботи платіжної системи випущено більше 3 млн. платіжних карток, обіг по яких склав більше 140 млрд. грн., при цьому не зафіксовано жодного випадку шахрайства з картками);
  • 2 Гб пам'яті для довільного використання;
  • універсальність використання – пам'ять, платежі з персонального комп'ютера, мобільного телефону.

В даний час карти ПлатиМО-SD ємністю 2 Гб можна отримати у відділеннях Експрес-банка. Картка може випускатися як друга до вже відкритого рахунку платіжної карти НСМЕП. Емітувати картки ПлатиМО-SD можуть всі банки члени НСМЕП.

ПлатиМО-SD має свідоцтво НБУ про функціональну придатність для використання в НСМЕП від 28.02.2011 №11/59.

 
Клієнтам Державної Казначейської служби України
Користувачам Єдиних та Державних реєстрів
Сервісів АЦСК «Україна»
Комп'ютерної програми «M.E.Doc»
Завантажити
Новини компанії
© 2002-2021 ТОВ АВТОР Наша адреса:
вул. Смоленська, 31-33
Київ, 03057, Україна
Пряма лінія: +380 44 538-00-89
Техпідтримка: +380 44 538-11-14